Vitek8.jpg
Kdy se objednat?

Na novorozenecké foto se objednává nejlépe pár měsíců před termínem. Já si termín zapíšu a budu s vámi počítat v týdnech kolem něj. Po porodu se mi ozvete a domluvíme se přesně. Fotí se miminka 5-10 dní stará, kdy jsou ještě krásně schoulená z bříška. Po dvou týdnech mohou začínat koliky a akné a miminko se těžšeji uklidňuje.

Pro těhotenské foto se většinou doporučuje fotit mezi 32-34 týdnem. Z vlastní zkušenoti ovšem vím, že každá maminka nosí a roste jinak. Během druhého timestru poznáte, jaký jste typ a podle toho vás objednáme. Doporučuji obecně první polovinu třetího trimestru, kdy jde většinou bříško už hezky vidět, ale vy se necítíte ještě uplně nekomfortně.

Termín je potvrzen po zaplacení poplatku za focení.

Jak dlouho focení trvá?

Focení těhotných, rodin a lifestyle newborn může trvat kdekoliv mezi 40 minutami a hodinou a půl. Je to ovlivněno počasím, spoluprácí dětí (mívají toho dřív dost), jak rychle se "rozcvičíme", atd.

Stylizované focení newborn trvá mezi 2 a 4 hodinami, což je dostatek času i na krmení a mazlení.

Kde se fotí?

Venkovní lokaci vybereme společně a focení novorozeňat probíhá u vás doma.

Interiérové klasické focení se koná ve studiu, které ovšem přivezu a vytvořím u vás doma.

Badan (50 of 65).jpg
Romina (18).jpg
Co je lifestyle a co je klasické focení?

Lifestyle focení je buď venku, nebo u vás doma. Máte na sobě svůj outfit a kromě pózovaných fotek zachytím i momentky.

Ke klasickému focení máte k dispozici můj klientský šatník, a jedná se převážně o pózované fotografie s myšlenkou klasického portrétu. Fotíme buď venku, ve studiu u vás doma, nebo v kombinaci studio-extreiér. Na vaší prvotní kozultaci zjistíme, jakým směrem se chcete vydat - zdali chcete klasický krásný portrét, nebo byste chtěla i více artistické zpracování.

Mnoho lidí má nepříjemnou zkušenost z focení, protože je fotograf nechá na holičkách, co s pózování týče, z čehož můžou vzniknout křečovité fotky a ne příliš pozitivní zážitek..

Se mnou se toho bát nemusíte, ať už si vyberete lifestyle nebo tradiční focení, budu váš rádce a celým focením vás provedu.

Konzultace, focení, objednávka produktů

Po zamluvení termínu se společně sejdeme na krátké kafe, nebo si na deset minutek zavoláme a probereme nadcházející focení. Všechno od stylu, šatníku, až po předvybrání umění na zeď nebo na konferák. Společně přijdeme na vizi, díky které můžu vytvořit focení na míru přímo vám.

Následuje focení, jak je popsáno výše.

Do třech týdnů od focení se buď setkáme osobně, nebo dostanete link na vaši galerii s náhledy. Z těch si vyberete a objednáte, co budete chtít. Pomůžu vám i s visualizací, pokud si vyberete obraz na stěnu. Galerie bude otevřená po dobu dvou týdnů. Poté může být případně za poplatek 500Kč otevřena na dalších 7 dní. Po vybrání vám pošlu fakturu s detaily možnosti placení.

Do dvou až třech týdnů od zaplacení dostanete své krásné nové umění pro váš domov a vaše srdce.

Hayner (30).jpg
Brayden (6).jpg
Podmínky

Svatia Mueller Photography si vyhrazuje právo použítí všech fotografíí k marketingu, reprodukci, a dalšímu. Autorská práva (copyright) zůstávají výhradně Svatia Mueller Photography, a to včetně zakoupených fotografií. Po zakoupení digitálních negativů máte právo tisku, je ovšem zakázano fotky jakkoliv upravovat (včetně filtrů, ořezávání, a dalšího). Náhledy z galerie je zakázáno stahovat/vytvářet screenshoty. Je to protizákonné a jako takové bude stíháno. Ceny se mohou kdykoliv měnit, vždy jsou platné ceny z aktuálního ceníku a jsou garantovány po dobu 30 dní po vašem focení. Vzhledem k charakteru fotografických produktů nejsou možné reklamace. Najmutím Svatia Mueller Photography přijímáte tyto podmínky.